Strona Główna

 Użytkownicy  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj Skrzynka
Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitaj się!
Autor Wiadomość
Marysia:3 

Dołączyła: 21 Sie 2015
Posty: 18
Wysłany: 2015-09-07, 20:45   

No to i ja się wypowiem :D
Jestem Marysia Mam 14 lat, mieszkam w małym miasteczku Jaworzno na śląsku. Lubię rysować, malować ogólnie udzielać się artystycznie..jeśli ktoś mi powie gdzie wstawić prace to chętnie się podzielę :P Ptakami interesuję się już od jakiegoś czasu. Od 3 lat kolekcjonuję pióra. Moja życiówka to 51 gatunków- w tym roku było cienko z piórami :/ I mam pytanie ... jak to jest u was z piórami? I w ogóle z ptakami? Wolicie kolekcjonować je czy może "chwytać" na zdjęciach? A może jedno i drugie? :)
(jestem otwarta na wymiany piórek :3 jak coś to priv bądź email)
Pozdrawiam
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-10-21, 15:04   

 
     
Artur S 

Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-10-21, 15:04   

Witam wszystkich! Ja tu pierwszy raz i proszę o wyrozumiałość, ale nie wiem jak dodawać zdjęcia do postów. Nie widzę zakładki "załączniki".
Pozdrawiam :).
 
     
SylweK 
pierzasty wariat


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 566
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2015-10-22, 09:43   

Artur S, witaj. Mała pomoc dotycząca wrzucania zdjęć na forum

http://forumpiora.feen.pl/viewtopic.php?t=268

zmienił się troszkę fotosik ale poradzisz ;-)
dodam tylko obrazek z końcowej fazy
- zaznaczasz fora dyskusyjne
- kopiujesz kod i gotowe
_________________
only birds
 
     
Artur S 

Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-10-28, 07:09   

Dzięki Sylwek, jak widzisz nie do końca sobie poradziłem, bo zabij, a nie mogę znaleźć żadnej zakładki "przesyłanie zdjęć" na tym Fotosiku. Ale może link do zdjęcia wystarczy?
 
     
Ella 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Paź 2015
Posty: 3
Skąd: Warsaw
Wysłany: 2015-10-29, 08:00   

Witam serdecznie Forumowiczów! Od kilku miesięcy coraz bardziej wciągam się w zbieranie i kolekcjonowanie piór i szukając informacji trafiłam na Wasze Forum:) Genialna kopalnia wiedzy!
Jeszcze raz witam i pozdrawiam! ;-)
 
     
herbata 

Wiek: 26
Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 236
Skąd: żory
Wysłany: 2015-11-13, 13:49   

Witamy :lol:
 
     
Banny 

Wiek: 26
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 95
Skąd: Strzyżów
Wysłany: 2015-11-14, 17:05   

Witamy i zachęcamy do aktywnosci :-)
_________________
Kacper Z.
 
     
Raven

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 117
Wysłany: 2015-11-14, 19:01   

Witamy, witamy :-)
 
     
Cookie 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 11
Skąd: Zach-Pom
Wysłany: 2015-11-14, 20:12   

Ella, pochwal się zbiorami wrzucając je do odpowiednich tematów :D
 
     
falcon 

Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-11-23, 18:55   

Witam wszystkich forumowiczów,od dawna chodząc na obserwacje przyrody a szczególnie ptaków,zbierało się pióra po jednym lub kila, a teraz po kilku latach znalazłem je na strychu bo zobaczyłem że jest forum poświęcone temu hobby,i chciałbym podnieś moją wiedzę na trochę wyższy poziom ,widząc jak ogromny potencjał drzemie na tym forum. Pozdrawiam.
 
     
Banny 

Wiek: 26
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 95
Skąd: Strzyżów
Wysłany: 2015-11-23, 22:46   

Witamy ;-)
_________________
Kacper Z.
 
     
grzegorz71

Dołączył: 28 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-03-28, 19:20   

Pilnie potrzebuję 2-3 długich piór sokoła. Jestem członkiem TG Sokół - WYŁĄCZNIE pióra, które ptak zgubił!!! Potrzebne do czapki sokolej.
 
     
Palumbus

Wiek: 26
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 48
Wysłany: 2017-07-28, 21:57   

Najwyższa pora, żeby się przywitać. Serdecznie wszystkich witam! Pióra zbieram już chyba od ok. 8 lat i jak na tak długi czas zbiorek mam raczej skromny (77gat. krajowych) , częściowo dlatego, że mieszkam w mieście. Początkowo zbierałam tylko ładniejsze pióra , później się rozkręciłam i teraz zbieram nie tylko pióra. Pierwszym moim piórkiem była czarno-żółta lotka szczygła i to waśnie od dochodzenia który ptak zgubił takie piękne pióro wszystko się zaczęło. Następna była lotka rozelli białolicej znaleziona w lesie. Długo nie mogłam ustalić do kogo należy, aż znalazłam drugie takie samo w sklepie zoologicznym. Oprócz ptaków lubię też malować. Wasze forum obserwowałam już wcześniej i bardzo mnie ucieszyło, ponieważ myślałam, że tylko ja mam taką dziwaczną pasję. Pozdrawiam Wszystkich!
 
     
accipiter 

Wiek: 25
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 57
Skąd: spod Giewontu
Wysłany: 2017-08-14, 20:01   

Witamy serdecznie. Mało się ostatnio na forum dzieje ale i tak być tu to zaszczyt :-P Może powiesz coś o sobie jeszcze? Jak masz na imię, skąd jesteś? Możesz też wstawić w temacie "nasze zbiory" kilka fotek z ciekawszymi okazami w kolekcji. Chętnie pooglądamy co tam masz ;-)
 
     
Palumbus

Wiek: 26
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 48
Wysłany: 2017-08-17, 21:39   

;-) :-) :-) :-) Na imię mam Dorota, a mieszkam w Częstochowie. Zamierzam wstawić parę znalezisk, ale zbyt dużo godnych pokazania nie będę miała. Tym bardziej że z powodu małej ilości miejsca i niechęci rodziny raczej nie zbieram kompletów, a szczególnie dawniej brałam tylko pojedyncze pióra, czego obecnie żałuję. Tak zmarniłam np pięknego samca jemiołuszki. Forum to świetna kopalnia wiedzy, jest tu tyle gatunków że naprawdę ciężko dodać coś nowego czy wartościowego, szczególnie przez początkujących, więc nic dziwnego, że ruch jest mały. Ale coś się znajdzie. W tym roku u mnie słabo ze znaleziskami, żadnych nowych gatunków, ale trafiły mi się wymarzone sterówki samca jastrzębia oraz zakręcane z kaczora krzyżówki (mam sześć i mogę się podzielić). Bardzo obrodziły pustułki. Wakacje jeszcze się nie skończyły i może pojadę gdzieś na ptaki.:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Darmowe forum phpBB by Przemo |
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13