Strona Główna

 Użytkownicy  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj Skrzynka
Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze Zbiory
Autor Wiadomość
bartekmika 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-03-19, 17:45   

Witam ! Dziś po szkole mały spacerek w rewir krogulca i 5 sterówek sójki i 1 sterówka rudzika ;)



 
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 762
Wysłany: 2012-03-31, 14:26   

 
 
     
szczyglak05 
Administrator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 762
Wysłany: 2012-03-31, 14:26   

PIERWSZY :ha:
To do rzeczy >marzec był dobrym miechem pod względem ilościowym jak i jakościowym.Spora ilość znalezisk niestety nie ruszyła ZS ani ZN .Pióra znajdowałem w rewirach, luźnych lasach nad morzem ....
Dominowała bogatka (znalazłem więcej jej oskubów niż maściucha :shock: )
Wpadło kilka drapoli i innych (głównie pospoliciaki)
Już pierwszego dnia marca zaczęła się pierzasta zabawa :super:
Dość próżnego gadania do roboty ->

OSKUBY I ZGRYZY
Znalazłem sporo oskubów i zgryzów :
Dzwoniec 1x (samiec) Wróbel 5x szpak 3 oskuby i jeden zgryz ,kos 5x ,bogatka 11oskubów 1zgryz,grubodziób 1x śpiewak 3x ,jer 1x,grzywacz 1x ,zgryz Buteo.sp (okrywy) Modraszka 3x,kwiczoł 5x
Krótki wyjazd nad morze zaowocował (tylko oskuby i zgryzy )
,zgryz uhli (cale skrzydło ) oskub sierpówki.
Po morzu
14.03.2012 Oskub juv jastrzębia (7 sterówek i jedna s-lotka [na focie dałem tylko cztery sterówki ,bo resztę znalazłem później] Na polanie dosyć świeży)
17.03.2012 Zgryz samca jastrzębia (2 szata) Kębłowo jedno skrzydło.
czyż 4x, mazurek 2x,mysikrólik 2x skowronek 1x,sroka 1x,zięba 1 oskub 1 zgryz ,
trznadel 1x
droździk zgryz
Tam gdzie pisze tylko 1x,11x.... to oskuby, jak znalazłem zgryz to napisałem.


PIÓRA WYPIERZONE
Grubodziób,jer,grzywacz,żuraw,krzyżówka,łabędź niemy ,myszak (stara zeszłoroczna sterówka)
Jastrząb dwie p-lotki ,p-1,2 znalezione w jego rewirze (wczoraj tj 30.03.2012)

MARTWE PTAKI
Na drogach bogatka,modraszka
Grubodziób linie wysokiego napięcia.
Hitem miesiąca był znaleziony 8.03.2012 piękny jasny myszak (nie wiem jak zginął ,leżał na środku pola ,nie było linii ).

śpiewak

wróbel

kwiczol

bogatka

uhla

jastrząb

szpak

jastrzębie

czyż ,dzwoniec ,bogatka ,szpak

uhla,myszak

i nie tylko pióra
_________________
http://www.seciki.pl/sety...a-dj-amigo.html :)
 
     
herbata 

Wiek: 26
Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 236
Skąd: żory
Wysłany: 2012-03-31, 14:35   

Marzec
Marzec był moim jak do tych czas najlepszym miesiącem. W marcu byłem dużo razy w terenie, z moim przyjacielem Bartkiem. Oskubów nie brakowało, zgryzów też, lecz wypierzonych piór mało, tylko myszołowa i krogulca. W marcu znalazłem nowy rewir jastrzębia, lecz nie spełniłem tam swojego marzenia o jego piórku :-( , ale za to spełniłem takie mniejsze marzenie o oskubie krogulca. W rewirze (jastrzębia) znalazłem oskuby kosa, sójki, KROGULCA, grzywacza i pełno gołębi. A poza tym oskub:
3 kos, 5 bogatka, kowalik, KROGULEC, 3 sirepówka, zięba, dzięcioł duży, trznadel, 2 mazurek, dzwoniec, sójka.
zgryz:
czapla siwa, 3 bażant, dzięcioł zielony.


49594amed.jpg[/IMG][/URL]


Ostatnio zmieniony przez herbata 2012-03-31, 14:52, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
bartekmika 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-03-31, 14:45   

Witam ! MArzec to najlepszy miesiac od poczatku mojej przygody z piórami .
A mianowicie :
Jeśli chodzi o rewiry to z Mateuszem znaleźliśmy rewir krogulca i jastrzębia :D

A piór też nie mało .

na poczatku miesiaca ani jednego pióra . Dopiero gdzy znaleźliśmy rewiry i zaczęliśmy intensywniej szukać piór , oskubów itp.

16.03 przed szyba znalazłem martwego rudzika .



19.03 mały spacer po szkole i 5 sterówek sójki .

20.03. Spacer w lesie z Mateuszem. znalazł i podarował mi zgryz bażanta (sterówek nie było)

w ten sam dzień Zgryz czapli siwej ( lotki )



21.03 Oskub gołębia .

23.03 dotarły do mnie od Sylwka lotki myszaka ;)

24.03 Długi spacer do wielkiego lasy za kopalnia węgla kamiennego.

A tam Mateusz znalazł i podarował mi oskub sójki - komplet



W ten sam dzień na urodzinach kolegi spacer w duży młodnik a tam niespodzianka :D

Oskub ( prawie kompletny ) kosa



i 11 oskubów gołębi , 1 pokrywa bażanta , i zgryz kury domowej .

Po 4 dniach przerwy Koło domu odkryłem ,że krogulce buduja gniazdo :D

Przeszłem się do młodnika za polem a tam :
-oskub mazurka x3

-niekompletny oskub bogatki

-oskub kury domowej

Nazajutrz kolejne sprawdzenie przydomowej skubalni a tam 2 przeoczone -------oskuby mazurka :D

-2 p-lotki sroki

-1 p-lotka szczygła

Później spacer z Mateuszem w pierwszy rewir krogulca , A tam znalazłem świerzutko wypierzona sterówkę dorosłej samicy krogulca. Zgryz bażanta.

Po przejściu w rewir jastrzębia , poszukiwania przyniosły kilka przeoczonych piór ze starego oskubu samca krugulca .

W drodze powrotnej do domu z około 70 - 100 m. zauważyłem oskub. Gdy do tego podeszłem okazało się ,zę to oskub młodej samicy krogulca :D :D :D






Bardzo udany miesiac i mam nadzieję ,że nie ostatni taki ;)
_________________
Zbieram wszystko co ma dutkę i stosinę !
 
 
     
SylweK 
pierzasty wariat


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 566
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2012-03-31, 20:29   

bartekmika, kawał dobrej roboty wykonałeś, super raporcik
To teraz czas na mnie
05.03 wypad w miejsce gdzie znalazlem oskub Szczygla, pochodzilem troche i dokladniej przeszukalem miejsce w celu znalezienia sterówek, i udało się kilka metrów od znalezienia lotek byla pozostala czesc oskubu
Na kolejne znaleziska musialem czekac dość dlugo
18.03 wypad w miejsce gdzie Krogulce od czasu do czasu coś skubały zaowocował znalezieniem oskubu Grubodzioba
19.03 postanowilem przejechac sie w miejsce które mialo ozywic ten miesiąc i sprawić ze miesiąc skoncze z przyzwoitą iloscią oskubów, nie myliłem się byly 4 osuby na początku znalazłem oskub Sierpówki, chwilę pożniej oskub wróbla, a kilka kroków dalej oskub Trznadla, i doslownie na wyjscie z lasku wpadl jeszcze oskub kolejnego wróbla
24.03 postanowilem przejechac sie w miejsce gdzie mialem nadzieje na znalezienie nowego rweiru po dlugim i monotonnym szuakni uwierzylem ze to moze byc rewir zaczoł odzywac sie krogulec a chwilę pózniej bylo juz tylko lepiej, znalazlem oskub Bogatki a po rozglądaniu sie w niebo ujrzalem gniazdo.
Więcej w terenie nie bylem z powodu złej pogody (wiatr, opady deszczu, sniegu)
No i kilka fotek:











_________________
only birds
 
     
SylweK 
pierzasty wariat


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 566
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2012-03-31, 20:41   

Mateusz, Dawid czekamy na was, zakończcie ten miesiąc z hukiem :-D
_________________
only birds
 
     
SylweK 
pierzasty wariat


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 566
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2012-04-30, 17:23   

No i nadszedł czas na raporciki :-D miejmy nadzieje że wszyscy co zbieraja pióra zaraportują.
Zaczynając ten miesiąc postawiłem sobie za cel przebicie znalezisk z poprzedniego miesiąca no i udało się :-)
Kwiecien to miesiąc w którym praktycznie odwiedzałem same młodniki i u dało się znaleść sporo :-)
03.04 na początek 4 oskuby 3 Zięby i 1 Dzwoniec - zaczeło się jak dla mnie świetnie dłuugo czekałem na oskub Zięby i wkońcu trafiłem
04.04 wyprawa do lasu nad zalewem a tam zgryz łabędzia ale tylko same okrywy więc piór nie brałem i poj. wypierzona lotka Szczygła
07.04 krótki spacer po młodniku w drodze do domu zaowocował dziwnym oskubem Sierpówki (13 sterówek)
08.04 znaleziony martwy Rudzik
10.04 kolejne 3 oskuby tym razem trafiłem 2 oskuby Szpaka i 1 oskub Zięby
12.04 wyprawa do nowego młodnika a tam 1 oskub Trznadla i 1 oskub Śpiewaka + wypierzona okrywa Krogulca. W tym samym dniu w mieście znalazlem jeszcze kawałek skrzydełka Kawki
18.04 w tym dniu odwiedziłem 5 młodników i znalazłem 3 oskuby Zięby
25.04 wkońcu trafiłem coś innego niz Ziębe a mianowicie oskub Makolągwy, ale jak to juz w tym miesiącu jest oskub Zieby tez sie trafił :-D
27.04 nowy młodnik odwiedzony juz bardziej dokładnie i tam trafiłem oskub po raz kolejny Śpiewaka.
Na podsumowanie, kwiecien zdominowany oskubami Zięby Śpiewaka i Szpaka
Kilka fotek:
1 z 10 oskubów Zięby

Dzwonek

Makolągwa

Trznadel

I ostatnie 2 oskuby ptaków które również zdominowały ten miesiąc: Szpak, Śpiewak

_________________
only birds
 
     
szczyglak05 
Administrator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 762
Wysłany: 2012-05-02, 20:03   

To nadszedł czas na raporcik z kwietnia ,na początek powiem że był to dobry miesiąc. Pod względem ilościowym jak i jakościowym.
Od początku do końca coś się odnajdywało .Rzeczą najważniejszą był odkryty na początku miecha rewir jastrzębia (dokładny opis w temacie ,,REWIR jastrząb")
w ,którym samiczka zgubiła po trzy p-Lotki z obu skrzydeł .Z lewego p1,p2,p4 s-lotkę i pokrywę Irz, z prawego p2,p3,p4 oraz jedną wewnętrzną sterówkę.Samczyk zgubił p1 ,oskubały sporo gołębi dwa paszkoty,jakąś sikorę ,srokę,sójkę.
(pióra z tego rewiru na foto kolor niebieski). W drugim rewirze samica wypierzyła z lewego p4,p5 z prawego p1,p2,p3,p4 oraz pokrywę Irz (kolor zielony) .Z ofiar maściuchy , objedzona samiczka grubodzioba.
Udało się znaleźć też rewir kani (jakieś 300m od mojego domu ) wypierzyły z lewego skrzydła p1 pokrywę Irz oraz drobną okrywę.
Na terenie rewiru znalazłem sporo oskubów (pewnie połowa to robota jastrzębi ,których rewir znajduje się niedaleko )
Gil ,2droździki,modraszka,2zięby,bogatka oraz stary oskub jera.
W rewirze krogulca byłem dwa razy ,ale miałem mało czasu by go dokładnie przeczesać ,a znalazłem:
jera,kopciuszka,pliszkę siwą,ziębę,bogatkę,śpiewaka.
Dwa wyjazdy do miejscowości Szemud dały całkiem dobre znaleziska ,z ciekawszych :
Jera(bardzo stary oskub),dzięcioła dużego (w pół wyblakłego) trznadla ,martwą ziębę.
Za drugim wyjazdem w małym lasku z ciekawszych pięć oskubów jera (dwa nadawały się do wzięcia ) oskub grzywacza.
Wyjazd na Bałtyk dał ;
Alka (cztery skrzydła ) Lodówka/markaczka (skrzydło) martwa mewa srebrzysta.
Wyjazd nad jez. Lubowidze ;
Martwa śmieszka
Bardzo stary oskub perkoza dwuczubego.
Poza tym w lasach oskuby ;
Modraszka ,bogatka,zięba,czyż,kos,śpiewak,i wiele innych
A z zdechlaków potrzos(martwy samiec znaleziony przez gekonka) i trznadel (martwy przy torowisku) .

Jastrzębie ;


kanie

drobnica

alki

Terenowe (jastrząb i droździk)



_________________
http://www.seciki.pl/sety...a-dj-amigo.html :)
 
     
herbata 

Wiek: 26
Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 236
Skąd: żory
Wysłany: 2012-05-26, 20:39   

No to czas na mnie !
KWIECIEŃ
W kwietniu byłem wiele razy w terenie z Bartkiem i sam. Kwiecień nie był moim najlepszym miesiącem na pióra. Natrafiliśmy z Bartkiem na opuszczone gniazdo jastrzębia, a w nim: grubodziób, gawron, śpiewak, sierpówka, dzięcioł duży. A teraz podsumowanie wszystkich oskubów:
dzięcioła dużego, modraszki, KROGULCA, kosa, grubodzioba 2, śpiewaka, gawrona, szpaka, dzwońca.
Zgryz grubodzioba, kwiczoła, trznadla.
A z trupków to rudzik i trznadel.
Z wypierzonych to moje marzenie JASTRZĄB!!!(sterówka)
Pod sumując kwiecień nie najgorszy miesiąc na pióra.
MAJ
W maju bardzo mało byłem w terenie. Natrafiłem na gniazdo myszaka a pod nim kilka pokryw i dwie P-lotka. A wcześniej na skubalnie uszatki a w niej kilka lotek z tamtego sezonu. W skubalni: gołębie, szpak, kwiczoł, dzwoniec. Odwiedziłem też bagna i stawy w Rudziczce ale nic ciekawego, tylko S lotka czapli i sterówka czajki. W maju znalazłem 2 nowe gatunki (gil i czajka). Z trupków to piegża i mazurek.
A tak że kolega poinformował mnie o zgryzie uszatki.





Za niedługo dodam coś z drobnicy...
 
     
szczyglak05 
Administrator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 762
Wysłany: 2012-05-26, 22:39   

Raportuję teraz ponieważ wyjeżdżam na pięć dni.

Na początek tradycyjnie ,maj był średnim miesiącem lepiej z jakością niż z ilością ,to do dzieła :
Najpierw Rewiry, w każdym byłem dwa razy tylko u myszaków raz , wszystkie drapole się pierzyły niektóre mniej inne bardziej.
Kanie- Pierwsza kontrola dała oskub pliszki pod gniazdem ,z wypierzonych P-lotka oraz pokrywa Irz.
Druga kontrola dała więcej piór wypierzonych P-lotki 3x ,S-lotka,pokrywa IIrz ,Pokrywy Irz 3x .Samica siedzi na gnieździe a samiec łapie myszki i ptaki.
Myszaki-Parka ma cztery pisklaki ,z oskubów kwiczoł i kura domowa wypierzone S-lotki 2x.
Jastrzębie-Obie pary kończą pierzyć P-lotki ;
Zielone-Pierwsza kontrola dała tylko pokrywę Irz oraz alulę ,druga zaś pokrywę Irz i S-lotkę.
Niebieskie-2-S-lotki P-5 ,alulę i starą (przeoczoną) P-1 pod gniazdem .
Krogulce-I tu zawitała nowa skubalnia znaleziona 05. Niestety nie było w niej ani jednego pióra wypierzonego ,ale za to spora ilość oskubów :
Rudzik (objedzony na pniu)
Cierniówka (oskub)
Bogatka (oskub)
Wróbel (oskub)
Jakiś dzięcioł (bardzo stary oskub)
Zięba (oskub)
Sierpówka (oskub)
Kos (oskub)
Skubalnia nr 2 samica wypierzyła 2 P-lotki ,S-lotkę ,sterówkę , 2 pokrywy Irz . Oskubały skowronka,bogatkę kilka wróbli i mazurków .Co dziwne znalazłem tam też zgryz lerki ,pewnie krogulce zostawiły objedzonego ptaka na pastwę ssaków , i pierwszą tak dużą ofiarę czyli grzywacza.

Luźne wyprawy do lasu z ciekawszych ;
śpiewaki
Kosy
Droździki
Dzięcioł D
Kapturka/gajówka
Krogulec
Czyż
Dzwoniec
Zięby
Pokrzywnica
Trznadel
Pliszka siwa
Grubodziób
Świergotek
Świstunka leśna (moja pierwsza)

Martwe;
Żuraw (linie wys. napięcia)
C.olor (obog żurawia ,zginął tak samo )
Sójka
Mazurek (utopiony)
Wróbel (auto)

Pierzenie w przypadkowych miejscach;

Kruk P-lotka
Jastrząb Sterówka
Myszak sterówka

Jastrzębie (zielone)

Jastrzębie (niebieskie)

Krogulce

Kanie

Inne


Terenowe;
Krogulce

sierpówka

kania i pliszka siwa

Myszak i grubas

świergotek

Krogulec

jer

Rudzik
_________________
http://www.seciki.pl/sety...a-dj-amigo.html :)
Ostatnio zmieniony przez szczyglak05 2013-03-29, 11:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
herbata 

Wiek: 26
Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 236
Skąd: żory
Wysłany: 2012-05-30, 16:52   

O to drobnica o którą obiecałem... ostatnio znalezione.
pierwsze to kapturka( samica), drugie to mazurek, a trzecie to dymówka.

i czapla siwa.
 
     
bartekmika 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-05-31, 18:06   

witam ! . Kwiecień był taki sobie . Nie będę się rozpisywał bo nie mam zbytnio czasu . Zdjęcia również kiedy indziej .

kwiecień oskuby :
- śpiewak
- dzięcioł duży
- szpak
- modraszka
- wróbel
- sterówki z oskubu krogulca
- trznadel
- szpak


wypierzone i pojedyncze :

- 3 pokrywy czapli siwej
- jastrzab - lotka
- 2 lotki uszatki
- sroka


zdechlaki :

- kopciuszek


MAJ

oskuby :
- mazurek

pojedyncze :
- krzyżówka okrywy
-starówka kormorana czarnego
-3 wypierzone ster. uszatki
-sroka 4 pióra
-czajka pokrywa
-sterówka bażanta
-starówka dzięcioła dużego
-krzyżówka lotka
- i moje marzenie - LOTKA MYSZOŁOWA ZWYCZAJNEGO, barkówka i okrywy


-skrzydło (chyba pliszka siwa)


nowe gatunki :
-kormoran czarny
-pliszka siwa
-czajka



To by było na tyle . Raport wyglada jak wyglada ale to przez to że intensywnie trenuję siatkówkę i nie mam czasu za bardzo na moje hobby ;)
_________________
Zbieram wszystko co ma dutkę i stosinę !
 
 
     
SylweK 
pierzasty wariat


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 566
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2012-06-01, 10:19   

Ja mam dziś dzień wolnego więc tez zaraportuje :-D
Nie wiem jaki byłby maj gdybym chodził regularnie w teren, byłem tylko kilka razy a to ze względu na pracę jakiej sie podjełem.
Więc z piór wygląda to nastepująco:
08.05 oskub Bogatki, Potrzeszcza i na dokładke w małym młodniku koło drogi martwy Kwiczoł
09.05 oskub Mazurka znaleziony całkiem przypadkiem w śródpolnym zadrzewieniu
10.05 wybrałem się na poszukiwania kukułek i uszatek a wróciłem z oskubem Dzwońca i oskubem Makolągwy. Późniejszy spacer nad jednym z zalewów przyniósł wypierzone okrywy łabędzia niemego
A w pracy też coś wpadło z piór i to odrazu 2 nowe gatuneczki Gągoł wyrwałem se kilka piór z wypchanego ptaka i SENSACJA SEZONU!! MARTWY DUDEK znaleziony przez Pawła tak jak wspominałem wcześniej
Fotki:
BOGATKA

MAZUREK

DZWONIEC

MAKOLĄGWA


I TA SENSACJA MOJA KOCHANA. KOMPLECIK DUDIEGO dzień w dzień latałem za wypierzonym piórem a tu proszę przywiezli mi martwego :-D
_________________
only birds
 
     
SylweK 
pierzasty wariat


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 566
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2012-06-30, 08:59   

W czerwcu znalezisk sporo ale przeważnie to pojedyncze wypierzone piora pospoliciaków, z oskubami marnie bo rewir jeden nie wypalił a drugi podczas lęgów odwiedziłem tylko raz i to co tam bylo nawet nie zabierałem bo bardzo nie kompletne ( pióra gąsiorka pliszki żółtej mazurka dymówki dzwonca bogatki makolągwy)
z Oskubów znajdywane:
oskuby Dymówki 09.06 , 28.06
oskub Oknówki 08.06
oskub Grubodzioba 19.06

Z martwych ptaków:
Piegża 14.06
Trznadel 22.06
Jerzyk 27.06

Wypierzone:
Krogulec - lotki sterówki okrywy
Sójka - lotki
Krzyżówka - lotki sterówki okrywy
Łabędź niemy - okrywy
Myszołów - lotka i okrywy
Pliszka zółta - sterówki
Cyranka - okrywa
Sroka - lotka

Kilka fotek:




_________________
only birds
 
     
szczyglak05 
Administrator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 762
Wysłany: 2012-07-01, 14:10   

Miesiące upływają ,a sprawozdań przybywa i oto właśnie chodzi .Mija czerwiec miesiąc słynący z piór wypierzonych do ,których miałem wielkiego pecha .
Na łąkach sporo drpoli ,a ja nic nie mogę znaleźć jedna pokrywa myszaka siedzącego codziennie rano na słupie niskiego napięcia ,oraz kilka kruków .Więcej szczęścia miałem w rewirach kań ,krogulców i jastrzębi ,ptaki się intensywnie pierzyły no może krogulce słabiej :mrgreen: .U kań sporo lotek i jedna sterówka wpadły też trzy lotki samca ;-) Zjadły jakieś gołębie gryzonie i srokę .Jastrzębie pierzą się z większych piór (zew p-lotki ,sterówki i s-lotki) w niebieskim rewirze sporo oskubów
juv sójki ,dzięcioła dużego ,dwa nie oznaczalne dzięcioły,kruk ogon ad wiewiórka :mrgreen: gołębie i inne .Zielony rewirek dzięcioł średni ,nie oznaczalny dzięcioł ,gołębie .Poza tym wypierzona pokrywa puszczyka i lotka uszatki. Podczas luźnych wypraw w teren niewiele ,najciekawszym znaleziskiem był zgryz siniaka (mój pierwszy) oskuby; kowalik (ad ,juv obok siebie) sójka,grzywacz,paszkot kos,zięba,kopciuszek ,dzięcioł d ,bogatka ,juv dymówka .Na torowisku martwy śpiewak ,u krogulców ;makolągwa ,3 skowronki ,kopciuszek ,mnóstwo wróbli bogatek i drozdów ,trafił się też świergotek oraz mazurek z dwiema albinotycznymi sterówkami na sam koniec wpadł martwy słowik szary (mój pierwszy) .To raczej koniec więc zapraszam do oglądania fotek ->
Kanie lotki samicy

Kanie lotki samca

jastrzębie niebieskie

jastrzębie zielone i kruki

boćki i krogulce

kopciuszek i alba z mazurka :-)

Mix

śpiewak

dymówka

zięba

jastrzębie zielone

paszkot

grzywacz

bogatka

kania
_________________
http://www.seciki.pl/sety...a-dj-amigo.html :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Darmowe forum phpBB by Przemo |
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13