Strona Główna

 Użytkownicy  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj Skrzynka
Poprzedni temat «» Następny temat
weol zaprasza?
Autor Wiadomość
spajratap

Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-01-12, 16:27   weol zaprasza?

Co to takiego WEOL? Jakby to opisać w kilku słowach: jest to gra piłkarska, która ma w sobie tę nutkę sportowej rywalizacji futbolowej. Wiadomo Pro Evolution Soccer czy Fify ta kopanka wyprodukowana przez Konami, a teraz modyfikowana przez nasz serwis WEOL.org nie przebije, ale jestem pewny, że ten produkt jest jednym z lepszych, jakie widziałem na emulator Playstation 1. Serwis WEOL.org ma już około 7 lat, jak nie więcej, więc może warto powrócić do tych starych dawnych dobrych czasów kiedy to się grywało w takie gry z grafiką nienapawającą do optymizmu. Winning Eleven 2002, bo o tej grze mówię ma teraz w sobie wyprodukowaną przez nasz serwis modyfikację o nazwie WEOL PATCH. Ten patch ma wiele wersji począwszy od wersji z roku 2007, aż do wersji z roku 2013. Także myślę, że warto skorzystać z naszej propozycji. Jest może ona niedość przekonywująca graficznie, ale myślę, że te poniższe produkty videomakerskie naszych redakcyjnych kolegów dadzą Wam więcej odpowiedzi na temat naszej futbolowej modyfikacji gry WE 2002. Zapraszam teraz na krótkie materiały filmowe, które zostały przygotowane przez naszych redakcyjnych kolegów:

PROMO NASZEJ GRY

<iframe width="450" height="350" src="//www.youtube.com/embed/HDg_WplfG2g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

OPCJE STEROWANIA NASZEJ GRY

<iframe width="450" height="350" src="//www.youtube.com/embed/k_6xopqgt68" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

PRÓBKA MOŻLIWOŚCI TEŻ NASZYCH GRACZY – FILM POKAZOWY NASZYCH GRACZY WEOL Z DAWNYCH LAT WRAZ Z KOMENTARZEM JEDNEGO Z GRACZY TEGO MECZU

<iframe width="450" height="350" src="//www.youtube.com/embed/FUIneRh3LoA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Jak widać filmy nie kłamią i odzwierciedlają poniekąd nasze lata pracy na WEOL. Materiały te nie wzięły się z przypadku, więc jeśli macie szanowni koledzy i koleżanki wstąpić w nasze szeregi to serdecznie zapraszamy, bo naprawdę warto skorzystać. Na pewno możecie liczyć na naszą pomoc. Czekamy na nowych rekrutów do naszych rozgrywek piłkarskich, które odbywają się na portalu www.weol.org. Na tej witrynie znajdziecie wszystko co na początku waszej podróży będzie Wam potrzebne, a jeśli czegoś nie będziecie wiedzieć to możecie zgłosić się do naszych pomocników, którzy są wyświetleni na stronie po prawej stronie w zakładkach.

Skorzystajcie z naszego produktu piłkarskiego, a z pewnością nie pożałujecie. Oczywiście początku nie są łatwe, ale zawsze możecie naszych redakcyjnych kolegów spytać co można zrobić by grać na dobrym poziomie. Taktyki czy różne kombinacje zagrań nasi wyjadacze z pewnością będą mogli Wam przedstawić. Użytkownicy są różni u nas nawet i obcokrajowcy także jest pełna różnorodność osobowościowa. Póki co liczba graczy zmalała, ale myślę, że jak przeczytacie tą reklamę to z miłą chęcią do nas zajrzycie na dłużej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

WEOL.ORG
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Darmowe forum phpBB by Przemo |
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13